_صفحه اصلی_ : _http://motalenovin.com/_ _رادیو مطالعه_ : #motalenovin.com _تُندخوانی و مطالعه_ : _محصولات_ : _دانلود رایگان_ :

1

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می کنم؟

این دوره دارای 10 جلسه آموزش روش صحیح مطالعه و تُندخوانی در 2 بخش می باشد و همچنین دارای یک جزوه بوده که از طریق آن می توانید به راحتی مطالب را همیشه با خود داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

✔️ بخش اول: آموزش روش صحیح مطالعه ( یادگیری بدون فراموشی متد فراتر از فانتوم ) 5 جلسه

✔️ بخش دوم: آموزش کاربردی تُندخوانی ( روش ها و تمرین های نوین و کاربردی ) 5 جلسه

? نرم افزار تُندخوانی برای تقویت بیشتر و همچنین پیشرفت زودتر نسبت به عزیزانی که بدون نرم افزار تمرین میکنند. شما از طریق نرم افزار می توانید سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید.

 آنچه شما دوست عزیز در بخش اول می آموزید:

⭐️ تعیین هدف و برنامه ریزی صحیح در مطالعه

⭐️ افزایش قدرت تمرکز حواس

⭐️ یادگیری در خواب

⭐️ دوئ جلسه آخر شامل 2 قانون طلایی در حوزه مطالعه هست که حتما بهتون پیشنهاد میکنم اونهارو با دقت مشاهده کنید ( سورپرایز ویژه )

آنچه شما دوست عزیز در بخش دوم می آموزید:

⭐️ تُندخوانی چیست؟

⭐️ شناسایی عوامل کُندخوانی و حذف آنها

⭐️ تقویت عضلات چشم ( جدیدترین تمرین ها برگرفته از تمرینات تونی بوزان )

⭐️ مکانیسم خط بردن ( تکنیک هایی جدید و کاربردی )

⭐️ افزایش حوزه دید ( تمرینی که در هیچ دوره ای حتی دوره های هزینه دار هم به شما آموزش نخواهند داد )

12345

چرا دوره آموزشی روش صحیح مطالعه و تُندخوانی را 100% رایگان قرار دادیم؟

آموختن روش صحیح مطالعه و تُندخوانی نیاز همه ی انسان های روی کره زمین هست، از طرفی این موضوعات در هیچ دانشگاه و مدرسه ای تدریس نمی شود. مردم ما همه در حال حاضر با روش های سنتی مطالعه می کنند و باتوجه به اینکه روز به روز جهان در حال پیشرفت است استفاده از این روش های سنتی سخت تر و سخت تر می شود.

این دوره آموزشی رایگان دارای مطالب آموزشی با ارزشی است که همه به آن نیاز دارند.

همه دوست دارند مطالب را بدون فراموشی یاد بگیرند.

همه دوست دارند زودتر مطالعه کنند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

همه دوست دارند کیفیت مطالعه خود را افزایش دهند.

پس این دوره آموزشی 100% رایگان را از دست ندهید چرا که شما تا آخرین لحظه زندگی خود به اینگونه مطالب برای پیشرفت نیاز دارید.

این دوره آموزشی دارای ارزش مالی است اما هدف ما این است که بتوانیم با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن جدیدترین تکنیک ها را در حوزه مطالعه برای دوستان عزیز خودمان قرار دهیم تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

ما آمده ایم تا روش هایی نوین را وارد حوزه مطالعه کنیم و بستری را برای همه افرادی که میخواهند پیشرفت کنند و با جدیدترین تکنیک های آموزشی آشنا بشوند و یاد بگیرند فراهم کنیم.

تیم تخصصی مطالعه نوین با کمترین هزینه و در سریعترین زمان اطلاعاتی بسیار کاربردی را برای شما دوستان عزیز قرار خواهد داد تا شما هم بتوانید دوران تحصیل خود را به راحتی و با موفقیت بیشتر پشت سر بگذارید.

در صورتی که در این دوره آموزشی شرکت نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

دوست عزیز با شرکت نکردن در این دوره تنها بیش از 2 ساعت فایل های آموزشی کاملا رایگان را از دست خواهید داد و برای بدست آوردن این اطلاعات با ارزش و مهم باید هزینه های بسیار زیادی را بپردازید.

پس فرصت رو از دست نده و همین الان شرکت کن و دوره رو به صورت کامل دریافت کن، مطمئن باش همچین دوره با ارزشی رو نمیتونی جای دیگه پیدا کنی، پس شرکت کن و روند تحصیلی خودت رو تغییر بده

12345

. . .شما هم به جمع شرکت کنندگان راضی و موفق دوره های حضوری و غیر حضوری ما بپیوندید. . .