رفتن به محتوای اصلی

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

togglebar-map
نکته برداری در کلاس

نکته برداری در کلاس

نکته برداری در واقع نوشتن نکات کلیدی از مبحث آموزشی می باشد.

نکته برداری به شما کمک می کند در کلاس درس بیشتر بیاموزید. اما متاسفانه این مهارت در مدرسه و دانشگاه آموزش داده نمی شود. از همین رو ما این مهارت را در این مقاله به شما آموزش می دهیم.

همیشه سعی کنید نکات اصلی درس را یادداشت نمایید، اگر استاد شما این نکات را بر روی تخته یادداشت می کند و یا بر آنها تاکید می نماید حتما از آنها استفاده کنید.

برای بدست آوردن مهارت نکته برداری کمی زمان می برد تا بفهمید چه اطلاعاتی می تواند برایتان مفید باشد و از طریق تکرار و تمرین این مهارت را به دست می آورید. اساتید همه باهم یک شیوه ثابت تدریس ندارند، مثلا برخی نکات کلیدی را یادداشت می کنند، برخی فقط بیان می کنند و برخی دیگر بر روی کتاب شما را راهنمایی می کنند. برای بدست آوردن این مهارت که بتوانید نکات را از تدریس اساتید خود بدست بیاورید نیاز به تکرار و تمرین دارد.

چند بار کاری نکنید.سعی کنید در بین صحبت های استاد نکات اصلی را یادداشت کنید و با کمی دقت اگر متوجه شدید که برخی نکات تکراری هستند آنها را مجددا یادداشت نکنید.

چک کنید: بعد از کلاس تمام نکاتی را که یادداشت کردید با مطالعه کتاب درسی تمام نکات یادداشت شده را با متن کتاب مقایسه کنید تا اگر نیاز به تکمیل داشته باشد آنرا ویرایش کنید.

سازماندهی شده کار کنید: نکات و یادداشت های مربوط به یک فصل را به صورت نقشه راه ( دوره جامع یادگیری بدون فراموشی ) درآورده و به صورت سازماندهی شده آنها را مرور کنید.

این عمل به شما کمک می کند تا مطالب را بهتر یاد بگیرید و نه تنها در زمان شما صرفه جویی می شود بلکه در میزان یادگیری شما تاثیر بسزایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا