رفتن به محتوای اصلی

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

togglebar-map
سریعترین راه برای مرور

سریعترین راه برای مرور

مرور مطالب برای دانش آموزان خصوصا افرادی که سال های پایانی را پشت سر می گذارند بسیار حائز اهمیت است و میت واند نقش بسیار مهمی در ارتقای معدل و میزان یادگیری آنها داشته باشد.

سال های پایانی تحصیل به دلیل فرار بودن مطالب نیاز به مرور و تثبیت بیشتر دارد که کمک می کند نتایج بهتری بگیرید. بنابراین به دنبال شیوه ای باشیم تا بتوانیم مطالب را در حافظه خود نگهداریم.

در مرحله اول خلاصه نویسی در مرور مطالب بسیار مفید است. بسیار بر این موضوع تاکید داریم که خلاصه نویسی یکی از مهمترین اصول یادگیری می باشد.پس از پایان هر درس و جمعبندی آن، بعد از حل تمرین و تست، یک خلاصه از آن تهیه کنید چرا که باعث افزایش سرعت و دقت در مرور مطالب می باشد.

در مرحله بعد مرور با دوباره خوانی متفاوت است. باور غلطی که در میان برخی دانش آموزان جا افتاده است، این می باشد که مرور یعنی مطالعه دوباره مطالب یک فصل. اما اینکار هم زمان بر می باشد و هم اینکه باعث خستگی افراد می شود. در مرور نیازی نیست که شما به صورت کامل مطالب را مطالعه کنید.

و اما مرحله بعد؛ شیوه صحیح مرور که بر اساس نوع مطالب تعیین می شود. دروس حفظی، خواندنی، تمرینی

حفظی: برای مرور اینگونه مطالب باید با سوال پرسیدن از خود شروع کنید و به آنها پاسخ دهید. در صورتی که برخی مطالب را نتوانستید به یاد بیاورید اشکالاتتان را یادداشت کنید و مجددا از خود آزمون بگیرید.

خواندنی: در این نوع باید یک مرتبه نکات اصلی را مرور کنید و سپس تست بزنید و نقاط ضعف خود را بیابید و تمرکز بیشتری روی آنها داشته باشید.

تمرینی:ریاضی، فیزیک و بخشی از شیمی باید علاوه بر مطالعه نکات باید شیوه حل مسئله را نیز بیاموزید.

قبل از شروع آزمون سعی کنید حداکثر ۵ تا ۷ دقیقه نکات را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا