رفتن به محتوای اصلی

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

togglebar-map
سریعترین تکنیک های یادگیری

سریعترین تکنیک های یادگیری

همه ی ما به دنبال یادگیری بهتر و میانبور زدن مسیرها برای کاهش زمان و افزایش میزان یادگیری خود هستیم.

حالا در این مقاله سعی داریم تا به شما چند تکنیک برای یادگیری سریع آموزش بدیم.

نکته ی مهم اینجاست که اگر قرار باشه شما فقط این مقاله رو مطالعه کنید و بهش عمل نکنید دوباره همون نتیجه قبلی رو میگیرید و تا زمانیکه عمل نکنید شرایط هیچ تغییری نمیکنه.

  1. تندخوانی

موسسات بزرگ و پیشرفته در جهان یکی از رموز موفقیت افراد خودشون رو مطالعه و به روز بودن اونها معرفی میکنن. اگر شما بتونید جدیدترین مطالب رو مطالعه کنید و اونهارو بیاموزید مطمئنا جایگاه ویژه ای در جامعه خواهید داشت. اما با این سرعت پیشرفت علم و پایین بودن سرعت مطالعه ما چطور باید این کار رو انجام بدیم؟

بله درست حدس زدید. باید تندخوانی رو یاد بگیریم و از اون در زندگی روزمره خودمون استفاده کنیم.

تندخوانی نیاز به تمرین دارد، اما زمانیکه شما این مهارت رو به یک عادت تبدیل کردید اونوقت میتونید حجم زیادی از اطلاعات رو در بازه زمانی کوتاه مطالعه کنید.

پیشنهاد ویژه من به شما شرکت و یا دریافت محصول آموزشی دوره جامع یادگیری بدون فراموشی است.

  • یادداشت برداری

در مقالات قبل نرم افزارهایی رو برای یادداشت برداری معرفی کردیم. در اینجا ازتون میخوام تا بیشتر نسبت به یادداشت کردن در هنگام مطالعه وسواس داشته باشید. چرا که اگر شما این حجم اطلاعات رو مطالعه کنید و چکیده اونرو یا نکاتی که ازش استخراج کردید رو جایی یادداشت نکنید مطمئن باشید که زود فراموش می کنید و تمام زمانی که واسه مطالعه گذاشتید از بین رفته و شما باید مجددا مطالعه کنید.

برای افزایش قدرت و سرعت یادگیری، مهارت یادداشت برداری به کمک نوشتن را در خود تقویت کنید. اینها همه مهارت است و نیاز به تمرین دارد، پس سعی کنید با تمرین و عمل کردن به آن نتایج فوق العاده ای بدست بیاورید.

  • سبک یادگیری شخصی

در ابتدای تمام دوره های آموزشی مطالعه نوین سبک های شخصی را آموزش می دهیم تا افراد دقیقا بدانند که  شیوه یادگیری آنها به چه نحو است و به دنبال تقویت و پیدا کردن راه های یادگیری بهتر بروند.

از شما هم می خواهم حتما سبک شخصی خود را بیابید. نه تنها در مجموعه مطالعه نوین بلکه در هرکجا و یا در هر موسسه ای که می دانید این سبک ها را به درستی می توانید بدست بیاورید و سبک خود را بشناسید حتما آنرا انجام دهید.

اگر روش یادگیری خود را بشناسید، می توانید مناسب ترین سیستم را برای یادگیری خود انتخاب کنید و سرعت جذب و یادگیری اطلاعات را افزایش دهید.

  • ورزش های مغز را انجام دهید

جالب است که بدانید به این دلیل که ما مغز را نمیبینیم و درک درستی از آن نداریم احساس می کنیم که نیازی به پرورش و رسیدگی ندارد. اگر مغز انسان مانند ماهیچه ها نمایان بود، ما به دنبال پرورش آن بودیم تا بتواند به زیبایی ما بیشتر کمک کند. به همان اندازه ای که به دنبال پرورش اندام خود و زیبایی اندام خود هستیم باید به دنبال پرورش مغز و زیبایی آن هم باشیم.

بسته آموزشی تقویت حافظه و تمرکز حواس در بخش محصولات میتونه کمک بزرگی به شما بکنه.

  • با عمل خود یاد بگیرید

هیچ چیز به اندازه تجربه ی عملی در افزایش سرعت یادگیری، تاثیرگذار نیست و نبوده، وقتی چیزی مطالعه می کنید اگر آنرا در دنیای واقعی به کار ببندید و در عمل از آن استفاده کنید راحت تر می آموزید.

اگر شما کتابی برای آموزش رانندگی داشته باشید و فقط این کتاب را مطالعه کنید و نوع دنده عوض کردن ها و نحوه گاز و ترمز کردن ها را فقط از روی کتاب مطالعه کرده باشید و بخواهید در روز امتحان پشت فرمان ماشین واقعی بنشینید، به نظر شما ممکن هست که بتوانید درست رانندگی کنید و قبول بشید؟؟

دوستدار همیشگی شما

ابوالفضل حاتم مراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا