رفتن به محتوای اصلی

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

togglebar-map

راه و روش مطالعه صحیح

بسیاری از دوستان سایت مطالعه نوین با این موضوع که نمی توانند خوب از مطالب بهره مند شوند و راه اصلی و روش مناسب استفاده از آنها را نمی دانستند برخورد کردند و چندین پیام به ما داده شد و به این فکر افتادیم تا اصول کلی استفاده صحیح از مطالب رو در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.
در ادامه با اصول بهره برداری صحیح و نحوه به کارگیری مطالب در زندگی آشنا میشیم.
اصل اول: علاقه و دلبستگی وافر به مطلب و آموختن داشته باشیم. به این نقطه از زندگی برسید که باید تغییر کنید،باید بیشتر آموزش ببینید و به دنبال آغاز زندگی نو باشید. دائما قواعد و قوانینی که در مطالب می خوانید به یاد داشته باشید،اعتقاد داشته باشید که این مطالب زندگی شما رو به سمت خوشبختی و سعادت هدایت می کنه.
اصل دوم: هر مطلب رو به صورت کلی مطالعه کنید به نحوی که یک هدف از مطالعه اون داشته باشید. بعد از نگاهی کلی و اجمالی به مطلب به سراغ مطالعه اون برید و با دقت و تمرکز بالا مطالعه کنید.

اصل سوم: وقتی که مطالعه می کنید یادداشت برداری کنید. حتما نکات کلیدی مطالب رو یادداشت کنید و زیرشون خط بکشید.
اصل چهارم: هنگام مطالعه بر روی نکات کلیدی تامل کنید، از خودتون بپرسید این نکته کجای زندگی شما میتونه تاثیر داشته باشه و چطور میتونه شمارو به هدفتون نزدیک کنه.
اصل پنجم: هرگز به این فکر نباشید که یک بار مطلب رو بخونید و بزاریدش کنار. سعی کنید اون رو تکرار کنید تا به حافظه بلند مدتتون بره و همیشه جلوی چشمتون باشه.
تکرار مادر همه ی موفقیت هاست
اصل ششم: صرفا به دنبال مطالعه نباشید، حتما تمرین ها و اصولی که در مطالب گفته شده رو به مرحله عمل برسونید. اگر یک موضوع به مرحله عمل برسه مطمئن باشید برای همیشه توی ذهنتون میمونه.

اصل هفتم: هر روز و هر هفته پیشرفت خودتون رو بسنجید، ببینید توی اون روز یا هفته کارهایی که باید انجام می دادید رو انجام دادید یا نه؟
میزان تغییر خودتون و زندگیتون رو بعد از انجام دادن تمرینات بسنجید و به خودتو امتیاز بدید.
و اما اصل آخر: یک دفترچه خاطرات تهیه کنید و تمام نکات مهم مطالب رو توش یادداشت کنید و همچنین نتیجه ای که از کارهای خودتون گرفتید رو بنویسید و بعد از مدتی متوجه میشید که به سمت هدفتون رفتید یا ازش دور شدید.
کم رنگ ترین جوهرها از برترین حافظه ها بهتراند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا